Regulējama barošanas kastes cigarete
1. Elektronisko cigarešu ierīce YY27 ar zīmolu JACOB Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. ir izstrādāta, pamatojoties uz tirgus īpašībām un lietotāju faktiskajām vajadzībām.
2.YY27 e-cigarete ir e-cigarete, kuru var uzpildīt, parasti var pievienot 1ml. Pievienojiet garšas no tirgus vai pagatavojiet pats. Šī ir ļoti lietotājam draudzīga ierīce.
Apraksts
Regulējama barošanas kastes cigarete
Elektroniskā cigarešu ierīce YY27, Adjustable Power Box Cigarette, ar zīmolu JACOB Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. ir izstrādāta, pamatojoties uz tirgus īpašībām un lietotāju faktiskajām vajadzībām. Šīs e-cigarešu akumulatora kopējā ietilpība ir 1600 mAh. Daudziem cilvēkiem ar to pietiek, lai viņi tvaicētu visu dienu --, bet, ja nē, tad mēs visi esam gatavi izmantot uzlādes funkciju.
YY27 e-cigarete, Adjustable Power Box Cigarette, ir e-cigarete, kuru var uzpildīt, parasti varat pievienot 1 ml.
Pievienojiet garšas no tirgus vai pagatavojiet pats. Šī ir ļoti lietotājam draudzīga ierīce.
YY27, Adjustable Power Box Cigarette, ir izgatavota no cinka sakausējuma, tāpēc tai ir izcilas īpašības attiecībā uz izturību un aizsardzību.
YY27 izmantotais elektriskais sildīšanas vads var pilnībā uzsildīt e-šķidrumu, lai nodrošinātu izsmidzināšanas intensitāti.
YY27, Adjustable Power Box Cigarette, ir mikroshēmas vadības un šķidro kristālu displeja funkcijas, kas saprot informāciju par pretestību, spriegumu, jaudu utt., Kā arī ērti veikt attiecīgus pielāgojumus, lai mēs to varētu labāk izmantot.
Sīkāka informācija par to ir šāda:
| Vati | 120 W akumulatora ierīce |
| E šķidrums | Kartomizators uzpildiet e šķidrumu, kad tas ir izlietots |
| Iepakojums | Viena rokasgrāmata. Viens usb kabelis |
| Krāsa | melna, sarkana, sudraba, dzeltena un zila |
| Mīkla | 1600 mAh |
| Neapstrādāts mašīnas svars | 188g |
| Kastīte | 100 gab. kartona kastītē |
| G.W | 31.5 |
| Kartona izmērs | 55*42*28cm |
Jautājumi:
1.Vai ir droši tvaicēt tabaku?
E-cigaretes ir mazāk kaitīgas nekā smēķēšana, bet tomēr nedrošas. E-cigaretes karsē nikotīnu (ekstrahētu no tabakas), aromatizētājus un citas ķīmiskas vielas, veidojot aerosolu, ko jūs ieelpojat. Parastās cigaretes satur 7,000 ķīmiskas vielas, no kurām daudzas ir indīgas.
2.Kādas ir vaping briesmas?
Biežas tvaicēšanas blakusparādības ir sausa mute, klepus, slikta dūša un galvassāpes. Nopietnas ilgstošas vaping blakusparādības ir sirds un asinsvadu slimības, plaušu bojājumi, plaušu slimības, krampji un paaugstināts nikotīna atkarības un saindēšanās risks.
3.Cik vape dvesienu ir vienāds ar cigareti?
Apmēram 14 dvesināšanas ir līdzvērtīgas vienai cigaretei, un 60 ml pudele 3 mg e-šķidruma ir līdzvērtīga 15 cigaretēm.





FAQ
J: Vai jūs esat tirdzniecības uzņēmums vai ražotājs?
A: Mēs ražojam elektroniskās cigaretes, ceram veikt darījumus ar jums! Paldies!
J: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: Mēs parasti pieņemam maksājumus ar T/T vai L/C. Samaksājiet 50% avansā, mēs sāksim ražošanu, pēc atlikuma samaksas mēs nosūtīsim.
J: Kad jūs parasti saņemat atbildi?
A: Visi pieprasījumi tiks apstrādāti 24 stundu laikā.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī

















