33 ml vienreizējās lietošanas E cigarete ar 35 000 dvesenām
1.Mini Vape Box E-cigarette R75 Mini Vape Box E-cigarete ir vienreizējās lietošanas e-cigarete, kas ir lieliski piemērota tiem, kuri vēlas vienmērīgāku un efektīvāku smēķēšanas pieredzi.
2. Ierīcei ir jaudīgs 550 mah akumulators, kas var nodrošināt līdz pat 35 000 uzpūtienus.
Apraksts
Mini Vape Box elektroniskā cigarete
Iepazīstinām ar R75 Mini elektronisko cigarešu kasti, jaunāko ierīci tirgū, kas garantē vienmērīgāku un efektīvāku smēķēšanas pieredzi.
Šī vienreiz lietojamā elektroniskā cigarete ir aprīkota ar jaudīgu 550 mAh akumulatoru, kas var nodrošināt līdz pat 35,000 dvesināšanas, un komplektācijā ir iekļauts 33 ml e-šķidrums.
Izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, R75 ir izstrādāts tā, lai tas kalpotu un nodrošinātu izturīgu un ilgstošu tvaicēšanas pieredzi. Tā kompaktais izmērs padara to lieliski piemērotu ceļošanai un diskrētai smēķēšanai.
R75 ir atkārtoti lietojams, līdz beidzas e-šķidrums, kas nozīmē, ka nav nepieciešama tīrīšana vai apkope – vienkārši izņemiet to no iepakojuma un izbaudiet!
Viena no galvenajām R75 Mini Box priekšrocībām ir tā, ka tā šobrīd piedāvā 10 dažādas garšas, lai apmierinātu dažādas gaumes. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku tradicionālajai tabakai vai aizraujošām jaunām garšām, ikviens var atrast sev piemērotu garšu.
R75 LED akumulatora un eļļas līmeņa displejs nodrošina labāku iztvaikošanas pieredzi un nodrošina, ka jūs vienmēr zināt, cik daudz akumulatora un šķidruma ir atlicis.
Kopumā R75 mini elektroniskā cigarešu kaste ir uzticama un ērta izvēle tiem, kas meklē netraucētu un patīkamu tvaicēšanas pieredzi. Pateicoties tā ilgmūžīgajam akumulatoram, dažādām garšām un lietotājam draudzīgajam dizainam, tas ir jāizmēģina ikvienam, kurš vēlas iegādāties jaunu elektronisko cigarešu vai vape pildspalvu. Izmēģiniet to un redziet paši, kādas atšķirības tas var radīt!
Sīkāka informācija par to ir šāda:
| Nikotīna sāls | 2% nikotīna sāls |
| E šķidrums | 33 ml E šķidruma |
| Puffs | 35 000 uzpūtienu vienā ierīcē |
| Slēdzis | Gaisa plūsmas kontrole |
| Akumulators | Integrēts 550 mAh akumulators |
| G.W | 28 kg |
| Garša | Var izvēlēties 10 garšas |
| Dāvanu kastīte | 10 gab vienā dāvanu kastītē |
| Kastīte | 400 gab vienā kartona kastītē |
| MĒRĪJUMI | 55,5*28,5*30 cm |
Jautājumi:
1. Vai viesnīcas var noteikt, vai jūs tajās esat izvairījies?
Pretēji izplatītajam uzskatam,dūmu detektori patiešām var noteikt tvaikus. Daudzas valstis pieprasa viesnīcām savās istabās uzstādīt dūmu detektorus, un šo trauksmes signālu aktivizēšana var liecināt, ka iekšā kāds smēķē vai tvaicē.
2Vai vapes tiek apturētas muitā?
No 2024. gada 1. marta ar ļoti ierobežotiem izņēmumiem būs aizliegts ievest neārstnieciskos tvaikus.. Preces, par kurām ir aizdomas, ka tās ir nelikumīgas, tiks konfiscētas un var tikt iznīcinātas.
3.Vai jūs varat ienest vienreizējās lietošanas vape caur muitu?
Secinājums. Visbeidzot, kad lidojat vai jums ir jāiet cauri TSA, domājiet par saviem vienreizējās lietošanas tvaiciņiem tāpat kā par jebkuru citu mazu elektronisku ierīci — jūs vienkārši nevarat tos izmantot.Ir pareizi tos turēt, kamēr tie neatrodas jūsu reģistrētajā bagāžā.
FAQ
J: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: Mēs parasti pieņemam maksājumus ar T/T vai L/C. Samaksājiet 50% avansā, mēs sāksim ražošanu, pēc atlikuma samaksas mēs nosūtīsim.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī












