Vienreizējās lietošanas elektroniskā cigarete ar 35 000 dvesinājumiem
1.R90 ir vienreizējās lietošanas vape ar 35 000 izpūtienu.
2.R90 vienkārši ir 650mah akumulators, ko var uzlādēt.
Apraksts
35 000 uzpūtienu vienreizējās lietošanas vape
R90 ir ļoti populārs.
R90 priekšrocība ir tā, ka tas spēj apmierināt smēķētāju vajadzības pēc liela dūmu apjoma un garšas.
R90 izmanto divu dubultu sildīšanas stiepļu tehnoloģiju, tam ir spēcīgs dūmu daudzums, un tas var pielāgot spriegumu un gaisa plūsmu, lai iegūtu pielāgotu garšu.
Salīdzinot ar parastajām elektroniskajām cigaretēm, R90 ietilpība ir 35,{2}} dvesināšanas, kas ir ekonomiskāka, higiēniskāka un ērtāka.
R90 nodrošina bagātīgu garšu klāstu, tostarp savas garšas un OEM/ODM garšas pielāgošanu.
Papildus iepriekšminētajām priekšrocībām R90 var arī parādīt jaudu un eļļas daudzumu reāllaikā, izmantojot displeja ekrānu, kas ir ļoti skaists unpraktiski.
Elektronisko cigarešu tirgus izredzes ir ļoti plašas, un R90 neapšaubāmi ir šī tirgus spoža pērle. Pēc tam nekavējoties izbaudiet R90, lai izbaudītu jaunu pieredzi.
Sīkāka informācija par to ir šāda:
| Nikotīns | 2% nikotīna sāls |
| E-šķidrums | 25 ml E-šķidruma |
| Dvesma | 35 000 uzpūtienu vienā ierīcē |
| Slēdzis | Gaisa plūsmas kontrole |
| Akumulators | Integrēts 650 mAh akumulators |
| Garša | Var izvēlēties 10 garšas |
| Dāvanu kastīte | 10 gab vienā dāvanu kastītē |
| Kastīte | 200 gab vienā kartona kastītē |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Jautājumi:
1.Vai vienreizējās lietošanas tvaicētāji patiešām iztur 5000 uzpūtienus?
Tātad, pamatojoties uz tajā esošā e-šķidruma daudzumu,sagaidāms, ka 5,000-piepūtienu vienreizējās lietošanas tvaicētāji ilgs aptuveni 5,000 izpūtienus, ja katra izpūtiena garums ir tieši viena sekunde. Ja jums ir pieredze ar tvaicēšanu, jūs uzreiz varat redzēt iespējamo problēmu šeit: daži cilvēki vienlaikus uzpūš savus tvaikus tieši vienu sekundi.
2.Cik cigarešu paciņas ir 5000 dvesināšanas uz vape?
25 iepakojumi
Tomēr tā ir nedaudz zaudēta cīņa, jo vienreizējās lietošanas vape reti nodrošina tieši uz kastītes norādīto uzpūtienu skaitu. Ja jūs varētu iegūt tieši šo skaitli, matemātika būtu vienkārša. Cigarete vidēji izdala aptuveni 10 dvesināšanas, tāpēc 5,000-sūkšanās būtu vienāda ar 500 cigaretēm vaiapmēram 25 iepakojumi.
BUJ
J: Vai jūs esat tirdzniecības uzņēmums vai ražotājs?
A: Mēs ražojam elektroniskās cigaretes, ceram veikt darījumus ar jums! Paldies!
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī

















