Stilīgs vienreizējās lietošanas vape ar 600 uzpūtieniem
1. Vienreizējās lietošanas elektroniskajai cigaretei D15A ir viegls, stilīgs un kompakts dizains.
2. Vienreizējās lietošanas e-cigaretei D15A ir 10 populāras garšas, un tā atbalsta pielāgotas garšas.
3. Vienreizējās lietošanas e-cigaretei D15A ir aptuveni 600 piepūšanās.
Apraksts
IAS Vape pildspalva
D15A ir maza un jauka tvaicēšanas ierīce, kas apmierina jūsu pieklājību.
Ar savām iespaidīgajām garšām un ērtībām tas ir kļuvis par bestselleru tirgū. To iecienījuši jauni un veci klienti.
D15A ir pieejams 10 populārās garšās, tostarp zemeņu, tabakas, vīnogu, ananāsu, mango un banānu, kas ir ideāli piemērots cilvēkiem.
Turklāt tos, kas vēlas pielāgot e-cigaretes garšu, varam apmierināt arī pēc daudzuma.
Tomēr tā atšķiras no citām vienreizējās lietošanas e-cigaretēm ar to, ka tajā integrētā sieta spole nodrošina izcilu garšu un sajūtu mutē, kas acīmredzami atšķiras no tirgū esošajām garšām un ir vairāk piemērota lietošanai cilvēkiem.
Iepriekš uzpildīts ar 2 ml e-šķidruma, viens D15A var nodrošināt līdz pat 600 uzpūtēm. Jūs varat izvēlēties starp 2% nikotīna vai nikotīnu nesaturošu e-šķidrumu, ļaujot jums pielāgot pieredzi atbilstoši savām vēlmēm.
550 mah akumulators garantē, ka cilvēki var pilnībā izmantot D15A.
Kopumā D15A e-cigarete ir uzticama un garšīga e-cigarešu ierīce. Izmēģiniet D15A jau šodien un izbaudiet atšķirību pats!
Sīkāka informācija par to ir šāda:
| Nikotīna sāls | 2% nikotīna sāls |
| E šķidrums | 2 ml E šķidruma |
| Pūkas | 600 uzpūtienu vienā ierīcē |
| Slēdzis | Gaisa plūsmas kontrole |
| Akumulators | Akumulatora ietilpība 550 mAH |
| Garšas | Ir pieejamas 10 garšas |
| Dāvanu kastīte | 10 gab vienā dāvanu kastītē |
| Kastīte | 400 gab vienā kartona kastītē |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30 cm |
Jautājumi:
1.Kam pieder Elf Bar?
Elf Bar ir elektronisko cigarešu zīmols, ko ražo Ķīnas uzņēmums iMiracle Shenzhen (iMiracle HK Apvienotajā Karalistē). Tiek pārdoti arī kā EBDesign un EBCreate, un tos raksturo augļu garša un krāsains izskats.
2.Vai zobārsti var pateikt, vai jūs vape?
Jā, zobārsts patiešām var pateikt, vai jūs vape. Zobārsti var noteikt nikotīna un darvas radītos traipus zobārstniecības pārbaužu un novērtējuma laikā. Šos traipus var būt spītīgi noņemt, izmantojot tradicionālās tīrīšanas metodes, un bieži vien ir nepieciešamas intensīvas un invazīvas procedūras.
3.Vai vaping liek jums zaudēt svaru?
Nikotīna iztvaicēšana dažiem cilvēkiem var mazināt apetīti, potenciāli izraisot svara zudumu, taču tā ietekme uz vispārējo svara pārvaldību joprojām nav skaidra.. Ir diezgan labi zināms, ka cigarešu smēķēšana var saistīt ar svara zudumu un ka smēķēšanas atmešana var izraisīt svara pieaugumu.
BUJ
J: Kad jūs parasti saņemat atbildi?
A: Visi pieprasījumi tiks apstrādāti 24 stundu laikā.
J: Vai jūs esat tirdzniecības uzņēmums vai ražotājs?
A: Mēs ražojam elektroniskās cigaretes, ceram veikt darījumus ar jums! Paldies!
J: Vai jūs sniedzat paraugus? tas ir bez maksas vai papildus?
A: Mēs saviem klientiem piedāvājam bezmaksas paraugus. Ja paraugs ir jāpielāgo, mēs iekasēsim attiecīgo maksu.
J: Ko darīt ar atgriešanos?
A: Mēs nepieņemam atgriešanu, ja ar produktu nav problēmu.
Ja tas ir produkta dēļ, mēs nodrošināsim tehnisko atbalstu un atbilstošu pēcpārdošanas servisu.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī













