Japan Tobacco pirmā pusgada un 2. ceturkšņa finanšu pārskati: siltuma nesadegšanas produktu ieņēmumi palielinājās par vairāk nekā 25,5%; Ploom paplašinājās līdz 21 tirgum visā pasaulē
Atstāj ziņu
Japan Tobacco pirmā pusgada un 2. ceturkšņa finanšu pārskati: siltuma nesadegšanas produktu ieņēmumi palielinājās par vairāk nekā 25,5%; Ploom paplašinājās līdz 21 tirgum visā pasaulē
Japan Tobacco publicēja savu finanšu pārskatu par 2024. gada otro ceturksni un pirmo pusgadu. Pamatdarbības ienākumi otrajā ceturksnī pieauga par 14% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 829,6 miljardiem jenu (aptuveni 5,58 miljardi ASV dolāru); tīrā peļņa gada griezumā pieauga par 3,9% līdz 147,9 miljardiem jenu. juaņa (apmēram 1 miljards ASV dolāru). Šā gada sešos mēnešos darbības ienākumi ir palielinājušies par 12,7% līdz 1569,9 miljardiem jenu (aptuveni 10,6 miljardi ASV dolāru), salīdzinot ar to pašu periodu 2023. gadā; tīrā peļņa ir pieaugusi par 6,3% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 305,2 miljardiem jenu (aptuveni 2,05 miljardi ASV dolāru).
2. augustā Japan Tobacco Company (JT) nāca klajā ar savu finanšu pārskatu par 2024. gada otro ceturksni un pirmo pusgadu, norādot, ka uzņēmums ceturkšņa laikā sasniedzis ievērojamu finanšu izaugsmi. Pamatdarbības ienākumi otrajā ceturksnī pieauga par 14% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 829,6 miljardiem jenu (aptuveni 5,58 miljardi ASV dolāru); tīrā peļņa pieauga par 3,9% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 147,9 miljardiem jenu (aptuveni 1 miljards ASV dolāru). Šā gada sešos mēnešos darbības ienākumi ir palielinājušies par 12,7% līdz 1569,9 miljardiem jenu (aptuveni 10,6 miljardi ASV dolāru), salīdzinot ar to pašu periodu 2023. gadā; tīrā peļņa ir pieaugusi par 6,3% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 305,2 miljardiem jenu (aptuveni 2,05 miljardi ASV dolāru).

JT2024 2. ceturkšņa galvenie finanšu aspekti (salīdzinājumā ar Q2 2023):
Kopējie ieņēmumi: pieauga par 14.{1}}% līdz 82,96 miljardiem jenu.
Pamatieņēmumi (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): pieauga par 6,7% līdz 74,57 miljardiem jenu.
Koriģētā darbības peļņa (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): pieauga par 20% līdz 22,38 miljardiem jenu.
Pamatdarbības peļņa: pieauga par 4,7% līdz 21,68 miljardiem jenu.
Neto peļņa: pieauga par 3,9% līdz 14,79 miljardiem jenu.
JT2024 H1 galvenie finanšu aspekti (salīdzinājumā ar H1 2023):
Kopējie ieņēmumi: pieauga par 12,7% līdz 156,99 miljardiem jenu.
Pamatieņēmumi (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): pieauga par 6,2% līdz 142,24 miljardiem jenu.
Koriģētā darbības peļņa (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): pieauga par 2,7% līdz 45,48 miljardiem jenu.
Pamatdarbības peļņa: pieaugums par 4,6% līdz 43,27 miljardiem jenu.
Tīrā peļņa: pieaugums par 6,3% līdz 30,52 miljardiem jenu.
Visa 2024. gada prognožu korekcijas:
Ieņēmumi: sagaidāms, ka pieaugs par 93 miljardiem jenu, kas ir par 9,4% vairāk nekā visā gadā.
Pamatieņēmumi (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): sagaidāms, ka pieaugs par 20 miljardiem jenu, kas ir par 4,7% vairāk nekā visa gada laikā.
Koriģētā pamatdarbības peļņa (pie nemainīgiem valūtas maiņas kursiem): sagaidāms, ka pieaugs par 17 miljardiem jenu, kas ir par 2,3% vairāk nekā visā gadā.
Pamatdarbības peļņa: sagaidāms, ka tas palielināsies par 12 miljardiem jenu, bet samazināsies par 1,8% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu.
Neto peļņa: sagaidāms, ka palielināsies par 20 miljardiem jenu, bet samazināsies par 1,5% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu.
Brīvā naudas plūsma: sagaidāms, ka samazināsies par 67,7 miljardiem jenu.
Masamichi Terabatake, JT Group prezidents un izpilddirektors, sacīja:
"JT grupai pirmajā pusgadā bija labi rezultāti, tabakas biznesa izaugsmi veicināja tirgus daļas un cenu noteikšanas stratēģijas stiprināšana. Kopējais pārdošanas apjoms salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu pieauga par 20%, ar degošu produktu pieaugums par 1,7% un siltuma nesadegšanas produktu (RRP) pieaugums par 25,5%. Jo īpaši Japānas tirgū Ploom pārdošanas apjomi pieauga par 36%, un pārdošanas apjomi ir nepārtraukti pieauguši 21 tirgū visā pasaulē.






