Elektronisko cigarešu vape ar 600 piepūles
1. D59A ir vairāk nekā tikai parasta e-cigarete, tā ir aprīkota ar jaudīgu 550 mAh akumulatoru, kas nodrošina daudz dūmu 600 piepūšanai, padarot to piemērotu gan personiskai, gan sabiedriskai lietošanai.
2. Papildus iespaidīgajām specifikācijām D59A ir arī stilīgs produkts, kas ir lieliski piemērots moderniem lietotājiem, kuri vēlas izteikties savā ikdienas dzīvē.
Apraksts
18000 Puffs elektronisko cigarešu vienreizējās lietošanas vape
Vienreizējās lietošanas e-cigarete D59A, ko ražo Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., ir jaudīga vienreizējās lietošanas e-cigarete.
Šai e-cigaretei ir jaudīgs 550 mAh akumulators, kas spēj nodrošināt 600 piepūles.
Viena no D59A priekšrocībām ir tā vienkārši lietojamā dvesināšanas aktivizēšanas sistēma. Jums nav jāuztraucas par jebkuru pogu nospiešanu, lai sāktu pūst - vienkārši ieelpojiet, un ierīce automātiski aktivizēsies.
D59A ir stilīgs un kompakts dizains, kas ir ļoti viegls un viegli pārnēsājams kabatā vai somā, padarot to lieliski piemērotu lietošanai, atrodoties ceļā.
Tāpēc, ja meklējat neparastu smēķēšanas pieredzi, vienreizējās lietošanas e-cigarete D59A ir jūsu labākā izvēle.
Tās detaļas ir šādas:
| Nikotīna sāls | 2% nikotīna sāls |
| E šķidrums | 2 ml E šķidruma |
| Puff | 600 uzpūtienu vienā ierīcē |
| Akumulators | Integrēts 550 mAh akumulators |
| Garša | Var izvēlēties 10 garšas |
| Dāvanu kastīte | 10 gab vienā dāvanu kastītē |
| Kastīte | 400 gab vienā kartona kastītē |
| Maksas | Uzlādējams akumulators |
| G.W | 28 kg |
| MĒRĪJUMI | 55,5*28,5*30 cm |
Jautājumi:
1. Kas ir slapja plaušu vape?
Popkorna plaušas, kas zinātniski pazīstamas kā obliterējošais bronhiolīts, un mitrās plaušas jeb akūts respiratorā distresa sindroms (ARDS) irapstākļi, kas saistīti ar noteiktām ķīmiskām vielām un vielām, kas atrodas tvaicēšanas produktos.
2. Kas ir burbuļojošās plaušas, ko izraisa tvaicēšana?
Ieelpojot, diacetils izraisa obliterējošu bronhiolītu, ko biežāk dēvē par "popkorna plaušas"- sīko gaisa maisiņu rētas plaušās, kas izraisa elpceļu sabiezēšanu un sašaurināšanos.
3.Kad es atveru kājas, tas smaržo pēc zivīm.?
"Ja jūs sākat pamanīt zivju, sapuvušu vai sabojātu smaku, kas nāk no jūsu kājām,jums vajadzētu pārbaudīties pie ārsta," saka Deisahs. Šīs smaržas liecina par infekciju.
FAQ
Q:Kad jūs parasti saņemat atbildi?
Visi pieprasījumi tiks apstrādāti 24 stundu laikā.
Nosūtīt pieprasījumu
Jums varētu patikt arī
-

E cigarešu vienreizējās lietošanas Vape Pen elektron...
-

Vienreizējās lietošanas 1600 uzpūtienu
-

15000 Puffs elektronisko cigarešu uzlādējams Vape Va...
-

Ķīna Shenzhen e-cigarete 600 Puff vienreizējās lieto...
-

Vienreizējās lietošanas Vape Pen 600 Puffs Vape Pen ...
-

33 ml vienreizējās lietošanas E cigarete ar 35 000 d...








